O nas

Firma Usługowo - Handlowa Witim jest obecna na rynku od wielu lat. Jesteśmy producentem wysokiej jakości okien, rolet i żaluzji, W naszej ofercie znajdą Państwo także, drzwi, bramy, zadaszenia i ogrody zimowe. Stale rozwijamy asortyment produktów i usług jaki Państwu oferujemy.

Naszą ideą jest produkcja wysokiej klasy okien i akcesoriów okiennych, dlatego też starannie dobieramy dostawców komponentów, stawiając im wysokie wymagania co do nowoczesności, niezawodności, terminowości dostaw a przede wszystkim surowych norm jakościowych. Dzięki specjalizacji w zakresie osłon wewnętrznych zapewniamy największą kombinację różnorodnych systemów osłon oraz tkanin spośród wszystkich producentów osłon w regionie.

Dynamiczny rozwój firmy to zasługa nie tylko doświadczenia, ale także właściwych decyzji. Nasza kadra to zespół wysokiej klasy fachowców w dziedzinach produkcji stolarki otworowej oraz montażu i budownictwa. Stale obserwujemy nasze otoczenie oraz uważnie wsłuchujemy w to co mówią do nas klienci. To pozwala nam sprostać Państwa oczekiwaniom oraz elastycznie i szybko dostosowywać się do zmieniających uwarunkowań rynkowych. jak się okazuje znaczna grupa naszych zamówień pochodzi od osób, które znają jakość produktów firmy z własnego doświadczenia lub od znajomych. Firma Witim na bieżąco wprowadza do swojej oferty nowości, często będąc liderem w zakresie oferowanych rozwiązań. Nie obawiamy się podejmowania nowych wyzwań, a każdy dzień, przynosi nam wiele satysfakcji z tego co robimy.

W naszej działalności najważniejszy jest klient - jesteśmy świadomi, iż egzystencja naszej firmy oraz kontynuacja jej sukcesu zależy od tego, jak dobrze odpowiadamy na jego potrzeby. Pragniemy nie tylko dostarczać najwyższej jakości produkty, lecz także być fachowym doradcą klienta we wszystkich kwestiach dotyczących zaciemnienia wnętrz. Wierzymy, iż nasza wiedza poparta doświadczeniem nie tylko uprawnia nas, lecz także zobowiązuje do takiego działania.

Czujemy się głęboko odpowiedzialni za losy naszych pracowników. Dążymy do ochrony miejsc pracy i sprawiedliwego postępowania w sprawach personalnych. W stosunkach z naszymi dostawcami i podwykonawcami jesteśmy wymagający, ale zawsze postępujemy uczciwie. Pragniemy wspierać lokalną społeczność, wierząc iż sukces naszej firmy będzie jedynie wtedy pełny, jeżeli będziemy mogli dzielić go z innymi.

Mając na uwadze powyższe cele, jesteśmy świadomi, że dalsza ich realizacja wymaga rozwoju ekonomicznego naszej firmy, rozwoju organizacyjnego oraz rozwoju ludzi ją tworzących. Silnym fundamentem naszego przedsiębiorstwa jest tradycja i rodzinne zaangażowanie. Firmy rodzinnej tak łatwo się nie likwiduje czy nie sprzedaje, bo jest ona związana z naszym nazwiskiem. To także zobowiązanie wobec tych pokoleń, które budowały firmę przed nami, i tych, dla których my ją budujemy. Jest to niezwykle mobilizujące w codziennej działalności.

Stale doskonalimy nasze procesy produkcyjne. Wysłuchujemy opinii naszych klientów i na bieżąco likwidujemy słabe ogniwa. W ciągu wielu lat naszej działalności nie ustrzegliśmy się błędów - każdy jednak analizujemy i wykorzystujemy do doskonalenia naszego przedsiębiorstwa. Bez względu na trudności zawsze dążymy do pełnej satysfakcji naszych klientów.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy i zautomatyzowane urządzenia produkcyjne. Mimo posiadanych urządzeń to nadal ludzie decydują o najwyższej jakości produktu i doskonałym poziomie obsługi klienta.

Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu nasza firma nadal będzie się dynamicznie rozwijała i umacniała swoją pozycje rynkową.